>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty
>DOMKI LETNISKOWE ,POLE NAMIOTOWE
Wiadomości
Gdzie na rower?
Autor: Arkadiusz Trzciński, data: 2008-06-07 12:13:00

Lato w pełni a ty nie wiesz gdzie się wybrać na swoich dwóch kółkach? My Ci pomożemy!

Firma Kross – wyszła naprzeciw oczekiwaniom rowerzystów i wraz z początkiem lata uruchomiła nowy portal społecznościowy www.GdzieNaRower.pl. Teraz żaden miłośnik rowerowego szaleństwa nie będzie sam!

Serwis oferuje bardzo rozbudowane możliwości dodawania i edycji tras. Każdy zarejestrowany użytkownik będzie mógł zamieścić swoje ulubione trasy poprzez narysowanie ich bezpośrednio na mapie lub też zrzucenie z GPS-u. Można także zaznaczyć najciekawsze punkty i okrasić je zdjęciami i opisem. Łączna długość dodanych tras mierzona jest stosunkiem do długości Ziemi na równiku. Autorzy serwisu mają nadzieję, że z pomocą rowerzystów społeczność www.GdzieNaRower.pl się rozwinie i będzie można powiedzieć, że razem odbyliśmy podróż dookoła świata!

Dodatkowo jak na portal społecznościowy przystało użytkownicy mogą się łączyć w grupy (teamy), a także prowadzić swoje blogi.

Twórca serwisu zapowiada już liczne konkursy dla aktywnych użytkowników w których będzie można wygrać wiele cennych nagród.
A więc już wiesz gdzie można znaleźć odpowiedź dokąd wybrać się  w najbliższy weekend? Oczywiście w www.GdzieNaRower.pl!


Inne wiadomości:zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2022