>Willa Sonata
>Kwatery letnik.net
>Ośrodek Wypoczynkowy Sea Star Premium
>Hotelik SUDETY
>Willa12róż
Nasze porady
Kamera i aparat fotograficzny
Autor: abnet, data: 2004-06-17 09:18:00

najlepsza pamiątka


Kamera coraz częściej widziana jest w rękach wczasowiczów. Jest bardzo dobrym narzędziem rejestrowania różnych wydarzeń w czasie pobytu na wczasach.

Za kamerę powinna odpowiadać jedna osoba. Za jej naładowanie, skompletowanie przy każdym rozpakowaniu. Nie będzie wtedy problemu, gdzie w gorącym momencie znajduje się taka kamera.

Kamera doskonale się nadaje do filmowania ciekawych, dłuższych ujęć. Na zdjęciu nie zobaczymy jak się mama zmagała z falami,  jak tata próbował jeździć na koniu, jak dzieci budowały na plaży zamek. Tam gdzie istotny jest ruch, warto używać kamery.

Tam gdzie nie jest on istotny, używajmy aparatu fotograficznego. Zróbmy sobie zdjęcie
z prawdziwym góralem, przed chata góralską, przed lokalnym muzeum, przy zabytku architektury.

Zdjęcia wykonujmy rozważnie i nie wszystkiemu. Czasami jednak nie żałujmy pieniędzy na film, bo już więcej nie będziemy w tym samym miejscu i o tym samym czasie.

Zrobienie kiedyś zdjęcia w Trzęsaczu , nad morzem, przy kościele na wydmie, nie miało większego znaczenia, ale nabiera ono teraz wartości dokumentu historycznego, ponieważ fale pozostawiły tylko jego resztki, a niedługo mogą i one zniknąć w morskich falach. Podobnie cenne są teraz teren z okolic Czorsztyna, gdzie na miejscu dawnej, zielonej, a potem piaszczystej doliny, teraz rozlewają się wody jeziora.


Inne porady:
zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2019