>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty
>DOMKI LETNISKOWE ,POLE NAMIOTOWE
Wiadomości
Muzyczne Lato 2005 w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym Exploris w Rabce
Autor: Katarzyna Mojduszka, data: 2005-08-24 13:12:00

W Czwartek, 25 sierpnia Ośrodek Exploris w Rabce, w ramach cyklicznej imprezy Muzyczne Lato 2005r., zaprasza na muzyczne spotkanie z Gwiazdą Festiwalu w Sopocie, Bartkiem Wroną. W trakcie spotkania promocja płyty: "Jedna na milion" oraz mini recital "Muzyczne Niespodzianki". Wstęp wolny!!!

Muzyczne Lato zapoczątkował 2004r., kiedy to kierownictwo Ośrodka Szkoleniowo - Wypoczynkowego Exploris w Rabce zdecydowało się zapraszać do siebie znane i popularne postacie świata muzyki i nawiązało współpracę z innymi firmami pragnącymi zaistnieć podczas muzycznego wydarzenia regionu. Spotkania z fanami, podpisywanie i promocje płyt oraz koncerty stały się od tej pory wielką atrakcją dla przebywających w Ośrodku i w Rabce gości. Muzyczne Lato jest prowadzone w klubie muzycznym Ośrodka Exploris wraz z dźwiękowym wydaniem Muzycznej Listy Przebojów tygodnika Program TV. Jeszcze w sierpniu, w Ośrodku Exploris w Rabce spotkać się będzie można              z zespołami Queens, Zakopower, Kombi, Quest.

Pożegnanie "Muzycznego Lata 2005" i finał plebiscytu "Najpopularniejsi Lata 2005" nastąpi podczas Gali, na której odbędzie się też wręczenie "Złotej płyty serc". Podczas Gali wystąpią zespoły takie jak m.in.: "VIR", "MOLD", "TEKA", "MLEKO".

Więcej informacji na www.muzyczne-lato.neostrada.pl


Inne wiadomości:zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2021