>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty
>DOMKI LETNISKOWE ,POLE NAMIOTOWE
Wiadomości
Nowe polskie linie Direct Fly startują od kwietnia
Autor: Abnet, data: 2006-03-13 12:41:00

Od 11 kwietnia regularne loty pasażerskie na trasach regionalnych pomiędzy polskimi miastami oraz do Niemiec, Danii i Ukrainy rozpoczną Direct Fly.

„Direct Fly to nowa marka, pod którą firma Sky Express zajmująca się przewozami cargo, rozpocznie regularne loty pasażerskie z 6 portów polskich i 2 zagranicznych.” - mówi Prezes Direct Fly – Jan Szczepkowski.

    Sprzedaż biletów na połączenia rozpocznie się 14 marca za pośrednictwem Internetu i call-center. Dostępne będą one także na lotniskach. Ceny biletów będą się mieścić w przedziale od 119 do 549 zł, bez opłat lotniskowych.

„Nasza oferta jest skierowana do klientów, którzy nie lubią przepłacać, a brak komfortu, jaki oferują tanie linie lotnicze jest dla nich ostatecznością. Średnia cena biletu na trasie Warszawa – Gdańsk, to 314 PLN. Oznacza to, że będzie mieścić się w przedziale od 149 PLN do 419 PLN. Jeśli chodzi o połączenie Warszawa – Wrocław średnia cena wyniesie 307 PLN, czyli od 119 do 399 PLN. Podane ceny nie zawierają opłat lotniskowych” - mówi Wiceprezes Sławomir Decewicz.


Inne wiadomości:zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2021