>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty
>DOMKI LETNISKOWE ,POLE NAMIOTOWE
Wiadomości
Najpierw była akcja z "polskim hydraulikiem"...
Autor: gazeta.pl, data: 2005-10-19 11:09:00

Więcej Polaków stać na wyjazdy turystyczne. Obcokrajowcy też coraz chętniej wykupują bilety do naszego kraju. A to tylko początek - Polska Organizacja Turystyczna planuje w przyszłym roku szeroką kampanię promującą Polskę

Najpierw była akcja z "polskim hydraulikiem", potem jej sukces próbowano powtórzyć z udziałem "polskiej pielęgniarki". Obie spotkały się z ogromnym zainteresowaniem - stronę internetową ośrodka Polskiej Organizacji Turystycznej we Francji i biuro w Paryżu odwiedziło o 40 proc. więcej ludzi.

Turyści z innych krajów też dopisali. W sumie w okresie styczeń - sierpień przyjechało do nas 42,1 mln obcokrajowców (o 5,1 proc. więcej niż w tym samym czasie w 2004 r.).

Ilu wśród nich było turystów? Instytut Turystyki szacuje, że 10,2 mln (więcej o 7,3 proc.). Postanowiono więc, że będą kolejne kampanie. - Ale już nie tak spontaniczne jak z hydraulikiem. To może się udać tylko raz. Teraz będziemy prowadzić badania, współpracować z agencjami reklamowymi, by dotrzeć do tych klientów, do których chcemy - deklaruje prezes POT Andrzej Kozłowski.

Przygotowując strategię na 2006 r., przeanalizowano ponad 20 krajów pod kątem tego, jakie atrakcje Polski byłyby interesujące dla turystów z tych państw. Pracownicy POT doszli do wniosku, że zachęcać możemy m.in.: •  pielgrzymów z Hiszpanii, by wyruszyli śladami Jana Pawła II; •  członków klubów kempingowo-karawaningowych z Holandii (we Wrocławiu będzie ich zlot); •  wielbicieli golfa, jeździectwa i obiektów poprzemysłowych ze Skandynawii ; •  miłośników architektury drewnianej z Włoch.

więcej

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,49621,2974501.html


Inne wiadomości:zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2021