>Willa Sonata
>Kwatery letnik.net
>Ośrodek Wypoczynkowy Sea Star Premium
>Hotelik SUDETY
>Willa12róż
Nasze porady
Kartka z wakacji
Autor: abnet, data: 2004-06-17 09:19:00

podtrzymuj miły zwyczaj

Z dostępnych badań wynika, że najczęstszą formą przesyłania pozdrowień z wczasów, są kartki pocztowe. Z roku na rok wysyła się jednak coraz więcej sms-ów. Możliwe jest również wysyłanie kartek elektronicznych.

Podtrzymujmy miłą tradycję wysyłania kartek pocztowych z wakacji. Naszego sms-sa lub kartki elektronicznie, wysyłanej z internetowej kawiarenki, nikt nie postawi na biurku, nie przypnie do tapety, nie zachowa na trwałą pamiątkę. 

Planując wyjazd na wczasy, przygotujmy sobie listę z adresami znajomych, do których chcemy wysłać kartki pocztowe, Kupmy od razu odpowiednią liczbę znaczków pocztowych.

Tak przygotowani, czekamy tylko na kartkę z odpowiednim tematem wczasowym. 

Starajmy się wybierać kartki pod zainteresowania konkretnych osób. Tak np. babci można przesłać widok krajobrazu, a koleżance, koledze jakąś wesołą pocztówkę dotyczącą uciech w miejscowości wczasowej. Wybór tematów na pocztówkach jest ogromny.

Nie ograniczajmy się do standardowych słów "Pozdrowienia ze słonecznego Sarbinowa przesyła Marek i Hania". Miło jest otrzymać pocztówkę z obszerniejszym opisem, np.:

"Cześć Asiu
Jestem  w Sarbinowie. Jest tu bardzo gorąco. Codziennie opalam się na płazy.
Wieczorami chodzimy do restauracji "Złoty Brzeg". Czasem odbywamy długie spacery plażą do Gąsek lub do Mielna. Jak przyjadę to Ci wszystko opowiem.
Pozdrawiam Hania."
To już jest coś.

Jeśli bywamy w kilku miejscowościach, kupmy z każdej najatrakcyjniejsze jej widoki. Zróbmy to jednak w pierwszej połowie urlopu, tak aby kartki nie dotarły do naszych przyjaciół, po naszym przyjeździe z wczasów.


Ludzie wysyłają kartki do różnych miejsc: czasami do radia, do pracy, do rodziny, do znajomych i przyjaciół. Kartki jest oznaka sympatii. Zachęcamy więc do przesyłania kartek pocztowych z wczasów.


Inne porady:
zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2019