>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty
>DOMKI LETNISKOWE ,POLE NAMIOTOWE
Wiadomości
Ryanair uruchomi kolejne połączenia w Polsce
Autor: ryanair.com, data: 2006-04-14 10:42:00

Ceny biletów na obu nowych trasach zaczynają się od 9 zł, Początek codziennych rejsów – od 25 października.
Katja Zarbock, wicedyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży Ryanair w Niemczech, Austrii i Europie Środkowej powiedziała wczoraj we Wrocławiu:
„Nie upłynął jeszcze tydzień od ogłoszenia trasy do Liverpoolu, a mieszkańcy Krakowa i Wrocławia po raz kolejny mają powody do świętowania. Dzięki Ryanair będą mogli tanio dostać się do Frankfurtu już nawet za 9 zł*! Ryanair obie trasy będzie obsługiwał codziennie od 25 października i na każdej z nich w pierwszym roku przewiezie 100 tys. pasażerów. To przyczyni się do powstania kolejnych 100 miejsc pracy w lokalnej gospodarce każdego z miast."
Ryanair lata obecnie z ośmiu polskich lotnisk: Szczecina, Poznania, Wrocławia, Gdańska, Bydgoszczy, Łodzi, Krakowa i Rzeszowa, m.in. do Londynu, Liverpoolu, Nottingham, Glasgow, Dublina, Shannon, Frankfurtu i Sztokholmu.
Ryanair obsługuje obecnie 325 tras w 22 krajach europejskich. Ma 15 baz i dysponuje flotą 103 samolotów boeing 737-800. W roku finansowym 2006/2007 przewoźnik planuje przewiezienie około 43 mln pasażerów, w porównaniu z 35 mln pasażerów w tym roku finansowym.


Inne wiadomości:zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2021