>Sanatorium Uzdrowiskowe CHEMIK
>Ośrodek Wypoczynkowy Wielki Błękit Danuta i Ryszard Urbańscy S.C.
>Dom Gościnny Maria
>Domki Letniskowe nad Zalewem Sulejowskim
>Baltic Korona Apartamenty

> agroturystyka
>  dziecko
>  firma
>  niepełnosprawni
>  rodzina
>  sport
>  sylwester
>  weekend
>  zabytki
>  zdrowie

Polecamy:

Noclegi na urlop, wakacje lub wczasy nad morzem w Polsce dla Ciebie, rodzin z dzieć‡mi.

 

Regulamin serwisu wczasy.pl

Regulamin publikacji oferty wczasowej przez zamawiającego jej odpłatną publikację przez co najmniej 365 dni, w serwisie wczasy.pl

Zamawiający i wprowadzający do serwisu wczasy.pl ofertę wczasową, odpowiada w pełni za treść, jakość i zgodność danych przedstawionych w ofercie wczasowej z rzeczywistości. Administrujący nie odpowiada w żadnym zakresie za treść oferty wczasowej.

Zamawiający odpowiada za wszelkie skutki niewłaściwego przechowywania i nie zabezpieczenia haseł, umożliwiających dokonywanie zmian oferty wczasowej z pozycji strony (z dowolnego stanowiska internetowego). Administrujący nie odpowiada za zmiany oferty wczasowej dokonane z przyczyn niezależnych od administrującego.

Zamawiający przyjmuje do wiadomości, że nie umieszczenie zdjęć obiektu wczasowego w ofercie wczasowej, w ciągu 7 dni, po dniu, w którym oferta wczasowa ukazała się w internecie w serwisie wczasy.pl, spowoduje zablokowanie jej publikacji.

Zamawiający przyjmuje do wiadomości, że administrujący ma prawo do poprawiania i usuwania ujawnionych w treści oferty wczasowej błędów pisarskich, gramatycznych i stylistycznych. Administrujący oczekuje zastrzeżeń i uwag co do dokonanych poprawek w ciągu 14 dni po dokonaniu poprawek.

Zamawiający przyjmuje na siebie wszelką odpowiedzialność prawną za skutki naruszeń jakichkolwiek praw osób trzecich. Administrujący nie odpowiada za skutki naruszenia jakichkolwiek praw jakichkolwiek osób.

Zamawiający przyjmuje do wiadomości, że brak wpływu na rachunek Administrującego
(Wczasy.pl 84-120 Władysławowo, ul. Władysławowska 39,
nr 58 1020 5558 0000 8302 3072 0988 (Inteligo - PKO Bank Polski))
umówionej i należnej kwoty za publikację,
w terminie 7 dni, po dniu, w którym oferta wczasowa ukazała się w internecie w serwisie wczasy.pl, spowoduje zablokowanie jej publikacji.

Administrujący nie odpowiada za usterki w publikacji oferty wczasowej w internecie z przyczyn niezależnych od administrującego.

Dokumenty:
Instrukcja

Przyjmuję do wiadomości i realizacji postanowienia regulaminu:

Tak Nie
zaloguj | kontakt | wczasy.pl | Wczasy.pl polub nas na FB | Władysławowo
Wszelkie prawa zastrzeżone - HOGA.PL S.A. 1999-2024